Je to tak, opět budeme mít v létě v poradně na praxi studentky, a to hlavně proto, že si samy uvědomujeme, jak náročné bylo dostat se během studia k pořádné praxi. Často na nás nutriční terapeutky neměly čas, odbývaly nás a pouštěly nás domů dřív s tím, že nám tím udělají radost. Ale praxe je od toho, aby se člověk něco naučil, takže i tentokrát dáme holkám možnost, aby si konzultace vyzkoušely na vlastní kůži!
Minulý rok mě moc potěšil zájem, který jste o konzultace a měření u studentek projevili – ať už to bylo pro nižší cenu nebo proto, abyste holky na praxi podpořili a dali jim možnost si svou budoucí práci vyzkoušet zrovna na vás.
V termínech od 2. do 5. 7. (praxi povede Andy) a od 22. do 26. 7. (praxi povede Verča) máte možnost objednat se ke studentkám na konzultaci a měření za super cenu! V poradně budeme samozřejmě dohlížet na to, aby vše probíhalo tak, jak má.
Konzultace jídelníčku (návod na zápis), zahrnuje měření na InBody: 45 minut, 350,-
Jídelníček je třeba poslat mailem nejpozději den před domluveným termínem do 12:00.
Měření na Inbody s vysvětlením výsledků: 15 minut, 150,-
Rezervace jsou uzavřené, v případě zájmu o samotné měření na InBody se ozvěte na veronika@nehladu.cz.
Nutriční poradna Ne Hladu, Jaselská 26, Praha.
A kdo se vám bude věnovat?
2. – 5. 7. 2019
Volných termínů na individuální konzultaci jídelníčku (45 minut): 10 míst, cena 350,-
Volných termínů na měření na InBody s vysvětlením výsledků (15 minut): 15 míst, cena 150,-
Martina Žabková
Jmenuji se Martina Žabková a je mi 21 let. Jsem celiak/intoleratní na laktózu/ špatně snášející česnek-cibuli/veganka a většinu života tak trávím v kuchyni přípravou mého #všechnofree jídla, takže výběr oboru nutriční terapie na 1.lékařské fakultě nebyl příliš překvapivý. Díky tomu, že je můj táta (jídelní fanatik jako já ) vědec – rád bádá a maminka IT analytik- takže na naše výzkumy vydělává, nepociťuji ve svém jídelníčku žádná omezení, jelikož máme #všechnofree recepty na všechno- od baget až po trdelník. Jsem ráda, když mohu být nápomocná lidem, kteří mají jídelní omezení a nacházejí se ve stádium „Co teď budu proboha jíst?“. Mně samotné trvalo 5 let se zorientovat a vím, že každá rada, ať se týká způsobu přípravy potravy či jak nebýt takovou stravou dohnán k prodeji ledviny, je dobrá. A když zrovna nejím, tak tančím (velice rekreačně ale zato s velkým nadšením).
Kristýna Dlouhá
Jsem studentka prvního ročníku Nutriční terapie na 1.LF. Můj největší koníček je bezesporu pečení. To zdravé i to moooc sladké. Ráda zajdu na jógu nebo na procházku
Zajímám se o zdravý životní styl a zdravý pohled na jídlo. Jídlo není můj nepřítel, ale kamarád a byla bych ráda, kdyby i ostatní pochopili, že není důvod ke strachu. Chtěla bych se zaměřit především na srozumitelnou edukaci ohledně výživy. Dnes je totiž módní éra vyčítání si a myslím, že i proto, mnohdy zbytečně, komzumujeme mnohem víc potravin BEZ. Bez cukru, bez tuku, bez laktózy, bez radosti, bez chuti. Já na vyčítání nevěřím i proto je mým mottem – BEZ VÝČITEK.
22. – 26. 7. 2019
Volných termínů na individuální konzultaci jídelníčku (45 minut): 12 míst, cena 350,-
Odpolední termíny konzultací od 16:00 dále už jsou zcela plné.
Volných termínů na měření na InBody s vysvětlením výsledků (15 minut): 15 míst, cena 150,-
Eliška Hromířová
Jmenuju se Eliška Hromířová. Je mi 24 let a studuji obor nutriční terapeut na 1.LF. O výživu jsem se začala zajímat již na střední škole a studium na VŠ můj zájem jen prohloubilo. Ve volném čase ráda cestuji, vařím a sportuji. Právě v přípravách na půlmaratóny i můj letošní první maratón jsem si potvrdila, jak je správná výživa důležitá. Říká se, že ve zdravém těle je zdravý duch. A zdravé tělo, které je správně a vyváženě živené je podle mě nejen hezčí, zdravější, ale i šťastnější.
Karolína Otavová
Jmenuji se Karolína Otavová a je mi 22 let. Jsem absolventkou Sportovního gymnázia v Novém Městě na Moravě a v současné době studuji obor Nutriční terapeut na LF MU. Jak už je asi ze zaměření střední školy zřejmé, jsem velkou milovnicí snad všech sportů. Od malička jsem se věnovala běžečkému lyžování a poté také biatlonu, který mě vlastně ke studiu tohoto oboru nasměroval.
„Joo, pokud chceš vyhrávat, musíš zhnoubnout,” říkali. Mé první zkušenosti s nutriční péčí však nebyly úplně veselé, a proto jsem se o tento obor začala zajímat víc sama a rozhodla se i pro jeho studium. Tíhnu tedy spíše ke sportovní výživě, ale jelikož jsem zároveň chtěla být učitelkou, strašně ráda bych se v budoucnu zaměřila i na vzdělávání dětí, co se výživy a zdravého životního stylu týče.